O nás

Naším poslaním je poskytovanie projekčných a inžinierskych služieb v stavebníctve. Za našou spoločnosťou stojí viac ako 20 ročná skúsenosť a prax. Nami ponúkané služby majú široký záber od drobných stavieb -altánkov a garáží cez jednoduché stavby rodinných a bytových domov, po výrobné haly a inžinierske stavby. 

 

Konštrukčne a architektonicky riešime stavby na mieru. Ak však nemáte predstavu, radi Vám pomôžeme a ponúkneme Vám na výber z už hotových projektov na základe Vašich preferencií a stavebných možností.

 

Okrem samotnej projekcie Vašich predstáv do kompletného projektu, Vám ponúkame aj možnosť využitia našich inžinierskych služieb, ktoré Vás do značnej miery odbremenia od vybavovačiek a nevyhnutnej byrokracie na úradoch. Inžinierska činnosť predstavuje zastupovanie klienta vo veci komunikácie s úradmi, prípravu dokumentov k získaniu stanovísk vedúcich k vydaniu územného rozhodnutia, stavebného povolenia  alebo kolaudačného rozhodnutia po zrealizovaní stavby.

 

Že už máte projekt, ale potrebujete ho osadiť na pozemok, vypracovať projekty pripojenia na inžinierske siete, prípadne spracovať dopravný projekt vjazdu na pozemok? Sprostredkujeme Vám všetky hĺadané profesie. Viac o všetkých profesiách môžete nájst v  oddelení naše služby > profesisti.

 

Aj keď dnes už skoro všetko vieme riešiť online a cez telefón, nie je problém dohodnúť si aj osobné stretnutie. Kľudne nás kontaktujte s Vašimi predstavami, a po preštudovaní podkladov si dohodneme ďalší postup spolupráce.